„Gromadzice uczą…”uczniów oraz studentów

„Gromadzice uczą…”uczniów oraz studentów

We wtorek 14 kwietnia w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osjakowie odbyły się kolejne warsztaty artystyczne „Gromadzice uczą…”.Tym razem do szanownego grona naszych „nauczycieli”: A. Napierajczyk, M. Kowala, Ł. Wróbla, Ł. Zadwornego, M. Jarczewskiego dołączył M. Zieliński. Uczniowie gimnazjum pod czujnym okiem naszych artystycznych specjalistów stworzyli cudowne wisiory zdobione techniką Sgraffito. Jesteśmy bardzo dumne z uczestników oraz naszych dzielnych nauczycieli – wychowanków. Miło patrzeć, jak wiele radości sprawia to obu stronom.
W czwartek wybraliśmy się natomiast do Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Skorzystaliśmy z zaproszenia zaprzyjaźnionej wykładowczyni Pani dr Moniki Adamskiej Staroń. Poniżej obejrzycie Państwo zdjęcia z opisanych spotkań oraz podziękowanie wystosowane przez Panią Monikę i studentów będących uczestnikami warsztatów. Ich opinie na temat Warsztatów Artystycznych „Gromadzice uczą” są bardzo krzepiące i motywują nas do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim serdecznie.
Kolejne zajęcia warsztatowe odbyły się 12.05.2015 roku w Szkole Podstawowej w Dzietrznikach. Tam również uczestnicy wykazali się dużą zręcznością i ogromnym zainteresowaniem za co serdecznie dziękujemy.

Warsztaty w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie


Warsztaty w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osjakowie

Warsztaty w Szkole Podstawowej w Dzietrznikach