Walentynki

Walentynki

Chcąc wprowadzić wszystkich w walentynkowy nastrój Młodzieżowa Rada Internatu ogłosiła 12 lutego WTOREK dniem KOLORU CZERWONEGO. Wszystkich uczniów i pracowników poprosiliśmy aby w tym dniu postarali ubrać się lub założyć jakiś element swojego ubioru czy dodatek w kolorze czerwonym.
I tak się stało, zarówno wychowankowie jak i pracownicy naszej szkoły, pan Dyrektor, nauczyciele, wychowawcy, panie kucharki, odpowiedzieli na nasz apel – wszystkich nas zdominował kolor czerwony. Wprowadzeni w walentynkowy nastrój zaprosiliśmy wszystkich do udziału w poczcie walentynkowej. Na stołówce zaistniało wielkie pudło, do którego każdy mógł wrzucać Walentynki dla bliskich swojemu sercu osób .
W tym dniu również udekorowaliśmy w kolorze czerwonym naszą szkolną stołówkę i korytarz. Na ścianach zawisły wierzbowe gałązki z filcowymi serduszkami, a okna ozdobiły walentynkowe gadżety i duży napis „DZIEŃ ŚW. WALENTEGO, TO DZIEŃ DOBRY DLA KAŻDEGO. W TYM DNIU WSZYSCY TO WYZNAJĄ, ŻE CHCĄ KOCHAĆ I KOCHAJĄ”. 14 lutego w pudle znalazło się ponad 150 Walentynek, które trafiły do adresatów podczas walentynkowego spotkania całej szkolnej społeczności na stołówce. W dzień Walentynek wszyscy dobrze się bawiliśmy.