Integracyjna Zabawa Andrzejkowa

Integracyjna Zabawa Andrzejkowa

W dniu 28 listopada w miejscowej Sali OSP odbyła się integracyjna Zabawa Andrzejkowa. Organizatorami Andrzejek byli: Koło Gospodyń Wiejskich w Gromadzicach, Radna Gminy Czarnożyły – p. Jolanta Krysztofińska oraz nasz Ośrodek. W imprezie, oprócz naszych wychowanków, uczestniczyły dzieci i młodzież z Gromadzic oraz Stawku wraz z rodzicami.
W magiczny wieczór wprowadziła wszystkich wróżka Salomea, która zaprosiła nas do wspólnego czarowania. Przygotowane przez wychowawców internatu wróżby cieszyły się wielkim powodzeniem. Wszyscy jednak traktowaliśmy je z przymrużeniem oka i z humorem.
Po wróżbach przyszedł czas na słodki poczęstunek. Panie z KGW upiekły na tę okoliczność pyszne ciasto i pączki, natomiast Panie prowadzące klasy przysposabiające do pracy przygotowały ciastka i bułeczki z niespodzianką.
W ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło również wspólnych tańców. Muzyczną część poprowadził p. Łukasz Petrykowski z RZW. Zabawa była przednia i szkoda, że nie mogła trwać do białego rana.
Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę z wróżbą. Mamy nadzieję, że w tak miłej atmosferze spotkamy się za rok.